Hakkımızda

Türkiye’nin en eski ilaç firmalarından birisi olan ve sağlık hizmetleri alanında hizmet veren İstanbul İlaç’ın temelleri merhum Eczacı İsmail Azmi Yüksel tarafından 1962 yılında İstanbul’da atılmıştır. Günümüzde de varlığını sürdürmekte olan İstanbul İlaç, hastaların ve Türk tıbbının 55 yıldır hizmetindedir.

Misyonumuz

Bir sağlık kuruluşu olarak hedefimiz; ürünlerimiz ve hizmetimizle hastalıkların önlenmesine, teşhisine ve tedavisine yardımcı olmaktır. Bu amaçla, bireyin ve toplumun güvendiği bir şirket olabilmek için fonksiyonel yetkinliklerimizi geliştirmek, ürün akış yönetimimizi etkinleştirmek için çalışmaktayız.

Hedefimiz

Türkiye İlaç Pazarı’nda toplumun sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeye odaklı, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, yüksek kalite standartlarında üretim yapan, tüm ilişkilerinde içten ve
güvenilir, rekabeti yakından izleyen, değişen koşulları yöneterek daha başarılı olmaya yönlendiren, değişimleri doğru algılayan, gelişmelerin dışında kalmayan, pazarda emin adımlarla büyüyen bir ilaç firması olmak.

İstanbul İlaç, dinamik, yaratıcı, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Değerlerimiz

01

İnanç ve Güven

Şirketimize, çalışanlarımıza ve ürünlerimize güveniyoruz.
02

Dürüstlük

Her anlamda dürüst olmaya özen gösteriyoruz.
03

Cesaret

Sorunları sakin bir yetkinlikle ele alıyoruz. İnsiyatif kullanmayı seviyoruz.
04

Mükemmellik

İşimiz en büyük tutkumuz.
05

Sorumluluk

Sorumluluk üstlenerek ilerliyoruz.
06

Saygı

Farklılıklarımızı kabul ederek, bireylerin kişisel özelliklerini gözetiyoruz.
07

Takım Çalışması

Birlikte daha mutluyuz.
TOP